Wentylatory łazienkowe

Niezależnie od tego, czy mamy do czynienia z łazienką, pralnią, czy też kuchnią, to w tego typu pomieszczeniach w porównaniu do innych, zdecydowanie częściej gromadzi się wilgoć. Jest to czynnik, który niekorzystnie działa na wiele elementów wyposażenia, w tym między innymi na meble, czy też materiały zawarte w dekoracjach, Niekontrolowany wzrost wilgotności powietrza może prowadzić do rozwoju grzybów i pleśni.

By temu zapobiec, w pomieszczeniach narażonych na zwiększony poziom wilgotności, warto zastosować wentylatory. W naszym sklepie internetowym znajdziesz wentylatory zaprojektowane przez markowych producentów. Dzięki temu zyskujesz gwarancję wysokiej jakości wykonania, jak i również niezawodnego funkcjonowania w naprawdę wymagających warunkach. Ich zaletą jest także pełna estetyka dopasowana do nowoczesnych wnętrz.


Funkcje wentylatorów

Innowacyjne wentylatory łazienkowe są coraz częściej wyposażone w dodatkowe funkcje, co pozwala na jeszcze wygodniejsze korzystanie. Takim elementem jest czujnik wilgotności, czyli higrostat. Jest to urządzenie kontrolujące poziom wilgotności w pomieszczeniu. Po przekroczeniu ustalonej wartości, czujnik jest uruchamiany automatycznie. Warto wspomnieć również o czujniku ruchu, czy też timerze opóźniającym załączenie wentylatora.

ROZWIŃ|ZWIŃ