671

Wentylator Helios Premium MiniVent M1 / 120 F z czujnikiem wilgoci

Wentylator Helios Premium MiniVent M1 / 120 F z czujnikiem wilgoci
  • Wentylator Helios Premium MiniVent M1 / 120 F z czujnikiem wilgoci
  • Wentylator Helios Premium MiniVent M1 / 120 F z czujnikiem wilgoci
  • Wentylator Helios Premium MiniVent M1 / 120 F z czujnikiem wilgoci
  • Wentylator Helios Premium MiniVent M1 / 120 F z czujnikiem wilgoci
Producent:

HELIOS

Wentylator Helios Premium MiniVent M1/120. M1 Standard - sterowany ręcznie lub poprzez zegar sterujący. Cichy, energooszczędny i wydajny miniwentylator do otworów o średnicy 120mm.
Masz pytania? Skontaktuj się z nami
tel. 794-702-902, 792-702-902

Cena brutto: 671,00 zł

cena katalogowa: 671,00 zł

545,53 zł
LUB
Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje

Producent HELIOS
Szczegóły techniczne

Szczegóły

Wentylator Premium MiniVent M1 / 120 F renomowanej firmy Helios.


M1 F wyposażone są w system wczesnego wykrywania wilgotności i zapobiegania jej wzrostowi. 

M1 F: Z czujnikiem wilgotności. Automatyczna wentylacja bez konieczności naciśnięcia włącznika to dealne rozwiązanie w pomieszczeniach o dużej wilgotności powietrza. Cały proces kontroli wilgoci przebiega automatycznie! Precyzyjny czujnik i sterowanie elektroniczne wentylatora wykrywa i zapobiega wilgoci w pomieszczeniu - uruchamia się on automatycznie usuwając wilgoć. Elektroniczne sterowanie jest w stanie odróżnić naturalny wzrot wilgoci. Zapewnia zdrowy klimat i gwarantuje idealną wilgotność w pomieszczeniach, zabezpieczając przez tworzeniem się grzybów i pleśni.

Do otworów wentylacyjnych ø 120 mm.

Miniwentylator idealny do łazienek, toalet i innych niewielkich pomieszczeń. M1 konstruowane i produkowane są w Niemczech, co zapewnia ich najwyższy standard. 
Powietrze napływa do wentylatora bocznymi szczelinami. Szczelnie zamknięta fasada zakrywa strefy zabrudzenia, zaś gładki front pozwal autrzymać go w czystości. Uniwersalny montaż pozwala na działanie wentylatora na ścianie lub suficie.

Wentylator Premium M1 posiada eleganckie wzornictwo oraz doskonałe parametry techniczne. Można zamontować go w łazience (nawet w obszarze pierwszym pomieszczeń wilgotnych - nad wanną i brodzikiem) jak i w każdym innym pomieszczeniu. Sprawdzi się w mieszkaniu ora z w pomieszczeniach przemysłowych i użyteczności publicznej. Zdobywca wielu prestiżowych nagród, pozostanie niezawodny na wiele lat.

Wszystkie modele M1 wyposażone są w dwa stopnie wydajności.
Posiadaja najwyższe cisnienie w swojej klasie: 31 Pa przy wydajności 60 m3/h.

Głośność: 
32 dB(A) przy wydajności 150 m3/h
36 dB(A) przy wydajności 170 m3/h

Bardzo cichy i energooszczędny: Nowa technologia ultraSilence® i znak „greenTec” zapewniają, że MiniVent® jest najcichszym i najbardziej energooszczędnym na polskim rynku  wentylatorem w swojej klasie. Energooszczędny silnik wyposażony w łożyska kulkowe, o długiej żywotności, nie wymaga konserwacji (gwarantowane 40.000 godzin pracy). Klapa zwrotna działa samoczynnie, bez poboru dodatkowej energii. Maksymalna moc właściwa wynosi 0,24 kW/(m /s).

Wydajny: Wyposażony w dwa stopnie wydajności do wyboru M1/120 - 170/150 m3/h. Wirnik i zdejmowana kierownica zapewniają utrzymanie maksymalnej wydajności, przy jednocześnie bardzo niskim poborze prądu. Dzięki wysokiemu cisnieniu njuż na najniższym biegu posiada parametry jakie inne wentylatory osiągają przy pełnych obrotach.

Opinie

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.