564

Wentylator Helios Premium MiniVent M1 / 100 P z czujnikiem ruchu

Wentylator Helios Premium MiniVent M1 / 100 P z czujnikiem ruchu
  • Wentylator Helios Premium MiniVent M1 / 100 P z czujnikiem ruchu
  • Wentylator Helios Premium MiniVent M1 / 100 P z czujnikiem ruchu
  • Wentylator Helios Premium MiniVent M1 / 100 P z czujnikiem ruchu
  • Wentylator Helios Premium MiniVent M1 / 100 P z czujnikiem ruchu
  • Wentylator Helios Premium MiniVent M1 / 100 P z czujnikiem ruchu
Producent:

HELIOS

Wentylator Helios Premium MiniVent M1/100P. M1P - z czujnikiem ruchu, sterowanie elektroniczne. Cichy, energooszczędny i wydajny miniwentylator do otworów o średnicy 100mm.
Masz pytania? Skontaktuj się z nami
tel. 794-702-902, 792-702-902

Cena brutto: 564,00 zł

cena katalogowa: 564,00 zł

458,54 zł
LUB
Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje

Producent HELIOS
Szczegóły techniczne

Szczegóły

Wentylator Premium MiniVent M1 / 100 P renomowanej firmy Helios.


M1 P wyposażone są w czujnik ruchu. Sensor podczerwieni uruchamia wentylację niezależnie od użytkownika. 

M1 P: Z czujnikiem ruchu. Jest idealnym wentylatorem w miejscach, gdzi euruchomienie wentylacji powinno nastąpić samoczynnie. Zintegrowany sensor podczerwieni reaguje na wejście do pomieszczenia i automatycznie włącza wentylator. Jesli wykryje ruch w ciągu kolejnych 6 min, czas pracy odpowiednio się wydłuża. Po opuszczeniu pomieszczenia następuje opóźnienie wyłączenia o 6 min. Model M1 P można sterować także za pomocą włącznika. Automatyczna wentylacja bez konieczności naciśnięcia włącznika przy wejściu do pomieszczenia. Rozwiązanie do toalet i pomieszczeń sanitarnych w pensjonatach, akademikach, hotelach, biurach itp. Włączenie urządzenia następuje poprzez reagujący na ruch sensor podczerwieni. 

Do otworów wentylacyjnych ø 100 mm.

Miniwentylator idealny do łazienek, toalet i innych niewielkich pomieszczeń. M1 konstruowane i produkowane są w Niemczech, co zapewnia ich najwyższy standard. 
Powietrze napływa do wentylatora bocznymi szczelinami. Szczelnie zamknięta fasada zakrywa strefy zabrudzenia, zaś gładki front pozwal autrzymać go w czystości. Uniwersalny montaż pozwala na działanie wentylatora na ścianie lub suficie.

Wentylator Premium M1 posiada eleganckie wzornictwo oraz doskonałe parametry techniczne. Można zamontować go w łazience (nawet w obszarze pierwszym pomieszczeń wilgotnych - nad wanną i brodzikiem) jak i w każdym innym pomieszczeniu. Sprawdzi się w mieszkaniu ora z w pomieszczeniach przemysłowych i użyteczności publicznej. Zdobywca wielu prestiżowych nagród, pozostanie niezawodny na wiele lat.

Wszystkie modele M1 wyposażone są w dwa stopnie wydajności.
Posiadaja najwyższe cisnienie w swojej klasie: 31 Pa przy wydajności 60 m3/h.

Głośność: 
25 dB(A) przy wydajności 75 m3/h
30 dB(A) przy wydajności 90 m3/h

Bardzo cichy i energooszczędny: Nowa technologia ultraSilence® i znak „greenTec” zapewniają, że MiniVent® jest najcichszym i najbardziej energooszczędnym na polskim rynku  wentylatorem w swojej klasie. Energooszczędny silnik wyposażony w łożyska kulkowe, o długiej żywotności, nie wymaga konserwacji (gwarantowane 40.000 godzin pracy). Klapa zwrotna działa samoczynnie, bez poboru dodatkowej energii. Maksymalna moc właściwa wynosi 0,24 kW/(m /s).

Wydajny: Wyposażony w dwa stopnie wydajności do wyboru M1/100 - 90/75 m3/h. Wirnik i zdejmowana kierownica zapewniają utrzymanie maksymalnej wydajności, przy jednocześnie bardzo niskim poborze prądu. Dzięki wysokiemu cisnieniu njuż na najniższym biegu posiada parametry jakie inne wentylatory osiągają przy pełnych obrotach.

Opinie

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.