Paleta kolorów INSTAL-PROJEKT

Paleta kolorów IP - Instal-Projekt

 

Większość oferowanych w naszym sklepie grzejników można zamówić w jednym z kolorów z palety IP. Jest to autorska paleta firmy Instal-projekt, która powstała na bazie wieloletnich doświadczeń, analizy kolorów wybieranych przez klientów najczęściej, a także w wyniku konsultacji z wiodącymi polskimi designerami.

Poprzez ograniczenie liczby dostępnych kolorów wobec powszechnie stosowanego zbioru kolorów z palety RAL, ograniczono koszty produkcji, a co za tym idzie pozwoliło to na zaoferowanie kolorowych grzejników w o wiele niższej cenie.

W przypadku niektórych produktów cena grzejnika kolorowego w dowolnym kolorze z palety IP jest wręcz identycza z ceną grzejnika białego, niektóre grzejniki są natomiast oferowane bez dopłat w wybranych kolorach.

Serdecznie zachęcamy do odważnego korzystania z 37 propozycji kolorystycznych pogrupowanych w czterech paletach, które zostały starannie dostosowane do wzornictwa i kolorystyki dostępnych na rynku materiałów wykończeniowych i wyposażenia wnętrz.

Jednocześnie prosimy mieć na uwadze, że odbiór danego koloru jest zależny od rodzaju monitora, oświetlenia pomieszczenia, a w przypadku laptopów również od kąta nachylenia ekranu.

Prezentowane poniżej kolory dają zaledwie przybliżony obraz rzeczywistego odcienia, a w szczególności nie oddają połyskliwości czy też struktury farby. Przed podjęciem decyzji warto również zapoznać się z wykazem kolorów znajdującym się na stronie producenta grzejników.

Paleta kolorów Instal-Projekt 2017

paleta ip