INSTAL-PROJEKT

Firma Instal Projekt powstała z myślą o człowieku, naturze, a także dążeniu do łączenia tradycji wraz z innowacyjnymi rozwiązaniami. Przesłanie na pierwszy rzut oka wydaje się być banalne, ale właśnie w prostocie można zaczerpnąć najwięcej inspiracji kreujących piękno. Działalność producenta opiera się na projektowaniu grzejników przyjaznych środowisku naturalnemu. 

 

Mimo ponad trzydziestoletniego doświadczenia, marka Instal Projekt nieustannie rozwija technologie w oparciu o wcześniej wymienione zasady. Dzięki temu podejściu, każdy nowy projekt traktowany jest jak zdobywanie wielu nowych doświadczeń, a także wyzwanie prowadzące do kolejnego przełomu w branży grzewczej. Wystarczy przejrzeć najnowsze produkty marki Instal Projekt, by przekonać się o niekończących się możliwościach.

 

Historia marki

Marka Instal Projekt powstała w 1979 roku, która w pierwszych latach swojej działalności posiadała nazwę Zakładu Instalacji Sanitarnej - Projektowanie i Wykonawstwo Roman Gawłowski. Przez lata firma wprowadzała do swoich systemów innowacyjne rozwiązania, wraz z wyeksponowaniem walorów estetycznych grzejników. To pozwoliło na błyskawiczną ekspansję produktów na rynek międzynarodowy.

 

Kolejne lata działalności prowadziły do zdobywania kolejnych certyfikatów, takich jak ISO 9001 przez TUV, ISO 9001:2000, czy też EN ISO 9001:2000, który spełnia wszystkie wymagania postawione ze strony Unii Europejskiej. Oferta z każdym rokiem jest rozszerzana. Dzięki czemu Inwestorzy zyskali dostęp nie tylko do grzejników, ale również grzałek elektrycznych oraz kotłów grzewczych z serii KCW.

 

Informacje o grzejnikach

Producent Instal Projekt w wachlarzu swoich produktów, zawiera propozycje spełniające jednocześnie kilka istotnych warunków. Wśród nich wymienia się doskonałą jakość wykonania, wytrzymałość na działanie czynników zewnętrznych, a także nowoczesny design. Dzięki temu proponowane grzejniki, a także pozostałe produkty, doskonale odnajdują się zarówno w mieszkaniach prywatnych, jak i również pomieszczeniach użytkowych.

 

W ofercie producenta Instal Projekt zawarty jest szereg interesujących akcesoriów, do których zaliczają się między innymi półki, wieszaki, a także suszarki. Opinie Klientów, którzy skorzystali z gamy innowacyjnych grzejników, jednoznacznie wskazują na wieloletnią, niezawodną pracę, która jest doskonale zintegrowana z najpopularniejszymi systemami grzewczymi.

 

Cennik i katalog

W naszym sklepie znajdziesz szereg produktów marki Instal Projekt. Wszystkie produkty posiadają dokładną specyfikację, dzięki czemu z powodzeniem dobierzesz je do swoich oczekiwań. Wśród oferowanych przez nas grzejników, znajdują się między innymi grzejniki łazienkowe, jak i również dostosowane do pozostałych pomieszczeń, zarówno w mieszkaniach, jak i budynkach użytkowych.

 

Grzejniki znajdujące się w katalogu naszego sklepu, wyróżniają się wyjątkową wydajnością grzewczą. Dlatego produkty marki Instal Projekt doskonale odnajdują się w takich pomieszczeniach, w których konieczne jest utrzymanie znacznie wyższej temperatury. Jeżeli interesują Cię ceny poszczególnych produktów, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem, a odpowiemy na wszystkie pytania.

 

Opinie o Instal Projekt

Nasz sklep posiadający w ofercie wyłącznie najlepszych producentów grzejników, dokładnie sprawdzamy zadowolenie naszych Klientów. Produkty Instal Projekt cieszą się dużym uznaniem zarówno ze strony Klientów prywatnych, jak i również inwestorów zajmujących się dużymi oraz poważnymi przedsięwzięciami. Z naszej strony gwarantujemy doskonałe warunki współpracy oparte na profesjonalnym podejściu do Kontrahentów.

 

Katalogi

Nasza firma Mat-Dom przedstawia najnowszy katalog, przedstawiający aktualne produkty. Proponowane grzejniki reprezentują nie tylko oryginalną formę oraz niepowtarzalną linię estetyczną, ale także wyjątkową funkcjonalność, oraz atrakcyjne ceny. Jako główny dystrybutor markowych grzejników Instal Projekt, gwarantujemy błyskawiczną realizację zamówienia opartą na dogodnych warunkach współpracy.


Lista produktów marki /INSTAL-PROJEKT-MARKA:


 1. VIKE-50/70

  ...

  Producent:

  /INSTAL-PROJEKT-MARKA

 2. Wylot baterii wannowej podtynkowej CHROM

  Wylot baterii wannowej podtynkowej CHROM

  ...

  Producent:

  /INSTAL-PROJEKT-MARKA

 3. POKROWIEC NA SUSZARKĘ TOTU

  Pokrowiec na suszarkę TOTU.

  ...

  Producent:

  /INSTAL-PROJEKT-MARKA

 4. Zawór z osłonką prostą BIAŁY 118200100009016

  Może być stosowany zarówno do przyłącza centralnego nowego typu MM jak i do przyłącza mm we wszystkich pozostałych grzejnikach.

  ...

  Producent:

  /INSTAL-PROJEKT-MARKA

 5. Zestaw zaworów do przyłącza 18 PRAWY BIAŁY 118210200009016

  Zawór termostatyczny 3-osiowy i zawór odcinający prawy.

  ...

  Producent:

  /INSTAL-PROJEKT-MARKA

 6. Zestaw zaworów do przyłącza 18 PRAWY CHROM 118210200000099

  Zawór termostatyczny 3-osiowy i zawór odcinający prawy.

  ...

  Producent:

  /INSTAL-PROJEKT-MARKA

 7. Zestaw zaworów do przyłącza 18 LEWY BIAŁY 118210100009016

  Zawór termostatyczny 3-osiowy i zawór odcinający lewy.

  ...

  Producent:

  /INSTAL-PROJEKT-MARKA

 8. Zestaw zaworów do przyłącza 18 LEWY CHROM 118210100000099

  Zawór termostatyczny 3-osiowy i zawór odcinający lewy

  ...

  Producent:

  /INSTAL-PROJEKT-MARKA

 9. Zawór z osłonką zaokrągloną BIAŁY 118200200009016

  Może być stosowany zarówno do przyłącza centralnego nowego typu MM jak i do przyłącza mm we wszystkich pozostałych grzejnikach.

  ...

  Producent:

  /INSTAL-PROJEKT-MARKA

 10. Poręcz na ręczniki z lakierowanego aluminiu CZARNY 240mm 118370000000300

  Poręcz na ręczniki z lakierowanego aluminium. Do grzejników pionowych Beams, Alu-Zen,Bryce Plus, Canyon, Niva, Niva Inox i Niva Soft. Poręcz wsuwana na grzejnik i mocowana na dowolnej wysokości.

  ...

  Producent:

  /INSTAL-PROJEKT-MARKA

Sprawdź też inne popularne marki:

| Brugman | Enix | Kermi | Instal-projekt | Zehnder | Vasco | Terma | Purmo |