Grzejniki TUBUS 3

Grzejniki TUBUS 3

Grzejniki TUBUS 3 w Mat-dom.pl

Pokojowy grzejnik Tubus to nowoczesny grzejnik pokojowy, doskonale pasujący do wnętrz o różnym charakterze. Jego ciekawy design oczaruje nie jedną osobę i może stać się częścią Twojego domu. Nie ważne czy lubisz klasykę, czy ekstrawaganckie rozwiązania – tubus 3 potrafi dopasować się do każdego.


Grzejniki żeberkowe w nowej odsłonie

Jeszcze do niedawna grzejniki żeberkowe kojarzyły nam się z masywnymi i niezbyt estetycznymi grzejnikami żeliwnymi. Na szczęście tradycyjne podejście do tego typu kaloryferów odchodzi już w zapomnienie, a marka Instal Projekt zaproponowała ciekawy sposób na przełamanie tej tradycji. Mowa o grzejnikach tubus 3, które mimo swojej z pozoru tradycyjnej formy są zupełnie nową odsłoną grzejników żeberkowych.

To, co wyróżnia grzejniki tubus to, fakt że producent wypuścił je na rynek w wielu kolorach. Poza klasyczną bielą i czernią możemy także wybierać spośród bogatej palety kolorów, w której nie brakuje czerwieni, zieleni, a nawet granatu. Dzięki bogatej gamie kolorystycznej grzejników tubus 3 możesz z łatwością dopasować je do swoich wnętrz – nawet tych najbardziej szalonych.

Klasyczny wygląd grzejników żeberkowych przełamany został zwężonymi szczebelkami i funkcjonalną konstrukcją. Całość wygląda bardzo estetycznie i lekko w porównaniu do żeliwnych odpowiedników.


Grzejniki do każdego wnętrza

Grzejnik tubus ożywi niejedno wnętrze i nada mu wyjątkowego charakteru. Jego niekonwencjonalna konstrukcja będzie elementem dekoracyjnym całego pomieszczenia, a kolor z łatwością można dopasować do reszty elementów, które znajdują się w pokoju. W przeciwieństwie do tradycyjnych grzejników żeliwnych, które często były chowane gdzieś za firankami, grzejniki tubus aż żal jest ukrywać. Przyciągną one wzrok Twoich gości i co najważniejsze zapewnią Ci i Twoim najbliższym odpowiedni komfort cieplny. Prócz swojego nietuzinkowego wyglądu tubus 3 może się bowiem pochwalić dobrą mocą grzewczą i parametrami, które zadowolą nawet najbardziej wymagających inwestorów.

Specyfikacja

Grzejnik Tubus produkowany jest w dwóch podstawowych wersjach – z profilami ułożonymi pionowo oraz poziomo. Każdy grzejnik mogą Państwo dobrać indywidualnie do pomieszczenia – zarówno pod względem jego wymiarów, jak i mocy grzewczej. W ofercie Mat-dom znajdą Państwo grzejnik Tubus pokryty lakierem bezbarwnym, tzw. Technoline. W naszym sklepie możliwe jest wykonanie na zamówienie grzejników o uzgodnionych indywidualnie wymiarach, liczbie elementów i kolorach.

Udzielamy 8-letniej gwarancji.
Zamówienia na grzejniki Tubus w kolorze realizujemy w czasie od 2 do 4 tygodni. Zapraszamy!

 

ROZWIŃ|ZWIŃ