Grzejniki pokojowe – płytowe i inne

Grzejniki pokojowe – płytowe i inne

W poniższej kategorii znajdziecie Państwo grzejniki pokojowe dostępne w wielu różnych rodzajach – przede wszystkim model płytowy oraz panelowy. Wszystkie nasze produkty wyróżniają się profesjonalnym wykonaniem, niezawodnością działania i łatwością obsługi. Nasze grzejniki zbudowane są w taki sposób, aby zapewniać jak największą oszczędność kosztów ogrzewania.

Bardzo popularnym rodzajem grzejników jest grzejnik płytowy. Najczęściej, do instalacji c.o. wybieramy grzejnik jedno-, dwu- lub trzypłytowy. Najkorzystniejsze jest stosowanie grzejników jednopłytowych, posiadających niewielką grubość, a zatem zajmujących niewiele miejsca. W instalacjach c. o. w domach jednorodzinnych instaluje się najczęściej grzejniki jedno- lub dwupłytowe.

Jak wybrać odpowiedni grzejnik płytowy?

Przy wyborze grzejnika płytowego ważna jest moc grzewcza oraz odpowiednie dopasowanie instalacji pod względem technicznym. Właściwe dobranie mocy grzejnika płytowego powinno opierać się na bilansie cieplnym całego domu oraz konkretnych pomieszczeń. W przypadku budowy domu, najczęściej bilans taki wykonuje uprawniony do tego projektant, w przypadku remontu natomiast – bardzo często doradca techniczny producenta.

Grzejnik płytowy to trwały, funkcjonalny element wyposażenia wnętrza, który bez wątpienia wpływa również na jego wystrój. Proponowane przez nas urządzenia grzewcze swoją budową i parametrami przystosowane są do najbardziej efektywnego ogrzewania powierzchni pomieszczeń mieszkalnych.

Grzejniki w sklepie mat-dom, w tym przede wszystkim grzejnik płytowy, dostępne są w różnych rozmiarach, kształtach (m.in. grzejniki pionowe), a nawet wersjach kolorystycznych. Dzięki temu posiadają także walor dekoracyjny i tworzą takie elementy wyposażenia wnętrza, które doskonale komponują się z meblami, zasłonami czy tapetami. Nasze produkty łączą w sobie atrakcyjny wygląd, pełną funkcjonalność i wysoką wydajność, która zapewnia możliwość długotrwałego ich użytkowania.

Szczególnie polecamy produkty marek takich jak:

  • Brugman

  • Instal-Projekt

  • PURMO

  • KERMI

Jeśli zależy Państwu na zakupie funkcjonalnych produktów oraz zyskaniu oszczędności w ogrzewaniu, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą. Gwarantujemy, że każdy grzejnik pokojowy – grzejnik płytowy oraz panelowy – jest u nas produktem najwyższej klasy. Życzymy udanych zakupów!

ROZWIŃ|ZWIŃ