Grzejniki pokojowe

Grzejniki pokojowe

Grzejniki pokojowe od kilkudziesięciu lat pozostają najpopularniejszym sposobem na ogrzanie pomieszczeń, w których przebywamy. Często kojarzą się nam z niezbyt estetycznymi, topornymi urządzeniami, które trudno regulować i które rzadko kiedy dają nam tyle ciepła, ile byśmy chcieli. Na całe szczęście taki grzejnik pokojowy odszedł już do lamusa, a współczesna technika daje nam tyle rozlicznych możliwości, iż naprawdę, nawet najbardziej wymagający użytkownik znajdzie coś dla siebie. Dostępne obecnie kaloryfery pokojowe odznaczają się niesamowitą funkcjonalnością, prostotą obsługi połączoną z mnogością użytecznych opcji oraz estetyką zróżnicowaną na tyle, żeby wpasować się tak w wystrój klasyczny, jak i nowoczesny. Świetnie znany nam grzejnik panelowy już dawno przestał być nieciekawym, uciążliwym w obsłudze i wysoce awaryjnym urządzeniem - dziś jest nie tylko miły dla oka i występuje w bardzo dużej gamie wymiarów, ale daje też możliwość dokładnego sterowania i takiego ustawiania temperatury, który najbardziej nas usatysfakcjonuje. Grzejnik panelowy pionowy, stworzony przede wszystkim na potrzeby wąskich, trudnych w aranżacji i funkcjonalnym urządzeniu pomieszczeń, jest najlepszym dowodem tej swoistej "ewolucji", którą w ostatnich dwóch dekadach przeszły grzejniki pokojowe.

Jaki grzejnik pokojowy wybrać?

Trzeba podkreślić, iż klasyczny grzejnik panelowy to trwały, funkcjonalny element wyposażenia wnętrza, który bez wątpienia wpływa również na jego wystrój. Nikt przecież nie wyobraża sobie mieszkania lub domu bez wysokiej jakości, łatwych w obsłudze i atrakcyjnych wizualnie grzejników pokojowych. Proponowane przez nas urządzenia grzewcze swoją budową i parametrami przystosowane są do najbardziej efektywnego ogrzewania powierzchni pomieszczeń mieszkalnych. Kaloryfery pokojowe w sklepie mat-bud.pl dostępne są w różnych rozmiarach, kształtach (m.in. grzejnik panelowy pionowy) oraz wersjach kolorystycznych - dzięki temu posiadają także walor dekoracyjny i tworzą takie elementy wyposażenia wnętrza, które doskonale komponują się z innymi elementami wyposażenia. Nasze produkty łączą w sobie atrakcyjny wygląd, pełną funkcjonalność i wysoką wydajność, która zapewnia możliwość długotrwałego ich użytkowania. Nie trzeba już więc wybierać między tym, jak grzejnik pokojowy działa, a tym, jak się prezentuje i jak wpływa na całościowy odbiór wnętrza.

Oferta mat-dom.pl na grzejniki pokojowe

W naszej ofercie znajdziecie Państwo grzejniki pokojowe dostępne w wielu różnych rodzajach, wśród których prym wiodą grzejnik panelowy i grzejnik panelowy pionowy. Wszystkie nasze produkty wyróżniają się profesjonalnym wykonaniem, niezawodnością działania i łatwością obsługi. Nasze grzejniki pokojowe zbudowane są w taki sposób, aby zapewniać jak największą oszczędność kosztów ogrzewania. Jak więc dobrać odpowiedni grzejnik panelowy? Bez wątpienia ważna jest moc grzewcza oraz odpowiednie dopasowanie instalacji pod względem technicznym. Właściwe dobranie mocy kaloryfera pokojowego powinno opierać się na bilansie cieplnym całego domu oraz bilansie cieplnym konkretnych pomieszczeń. W przypadku budowy domu pomiary takie najczęściej wykonuje uprawniony do tego projektant, natomiast w przypadku remontu - bardzo często doradca techniczny producenta.
Dodajmy, że składające się na naszą ofertę modele są produktami najwyższej klasy, a my szczególnie polecamy grzejniki pokojowe marek takich jak:
Brugman,
Instal-Projekt,
Purmo,
Kermi.
Oferujemy Państwu również kompleksowe doradztwo oraz wsparcie w wyborze najlepszego, najbardziej optymalnego rozwiązania.

ROZWIŃ|ZWIŃ