Grzejniki kanałowe

Grzejnik kanałowy to niezwykle praktyczne, ciekawe i atrakcyjne wizualnie rozwiązanie, które sprawdzi się szczególnie w pomieszczeniach z dużymi oknami. Dlaczego? Przede wszystkim świetnie ogrzewają dom lub mieszkanie oraz doskonale chronią przed napływem zimnego powietrza z tarasów i balkonów, a na dodatek wyglądają bardzo estetycznie. Jeżeli więc planujesz lub posiadasz wnętrze, w którym pierwsze skrzypce grają duże, sięgające od podłogi do sufitu okna, koniecznie zastosuj w nich grzejniki kanałowe. Opinie ich użytkowników od lat są niezmiennie pozytywne!

Rodzaje grzejników kanałowych

Grzejniki kanałowe podzielić można na dwie grupy: te, w których występuje konwekcja naturalna (czyli grzejniki konwektorowe) oraz te, w których występuje konwekcja wymuszona (z wentylatorami). Grzejnik kanałowy z wentylatorem zapewnia tak funkcję grzania, jak i chłodzenia, co znacznie podnosi jego walory funkcjonalne i świetnie wpisuje się kapryśną w ostatnich latach pogodę. Jesteśmy więc zabezpieczeni tak przez zimowym chłodem, jak i "afrykańskimi" upałami, korzystając z tylko jednego urządzenia.

Oferta mat-dom.pl na grzejniki kanałowe

W naszej ofercie znajdą Państwo grzejniki kanałowe renomowanych i uznanych na całym świecie producentów - firm Brugman oraz Purmo. Każdy dostępny u nas model jest produktem sprawdzonym, rekomendowanym i posiadającym gwarancję producenta. Grzejnik kanałowy jest urządzeniem, które estetycznie "schowa się" w podłodze, nie tylko nie ujmując wnętrzu uroku, ale nawet go wzbogacając. Co ważne, dobrze współpracują także z systemem ogrzewania podłogowego, gwarantując najbardziej optymalny i energooszczędny komfort cieplny w mieszkaniach, domach i budynkach użyteczności publicznej.

ROZWIŃ|ZWIŃ