LUXRAD

LUXRAD

Grzejnik dekoracyjny Luxrad

Grzejniki ozdobne Luxrad to nie tylko skutecznie ogrzewanie wnętrza Twojego domu, ale także pełnią wartość ozdobną przestrzeni. Intrygujący design, w połączeniu z mocą grzewczą to doskonałe rozwiązanie dla każdego mieszkania - dużego czy małego. Nie wiesz jaki grzejnik wybrać? Skontaktuj się z nami - z przyjemnością znajdziemy najlepsze rozwiązanie z oferty naszego sklepu. 

Produkty Luxrad to wysoka jakość w doskonałych cenach - sprawdź nasz cennik i przekonaj się, że doskonale wykonane grzejniki wcale nie muszą dużo kosztować. Dodatkowo, w naszym sklepie regularnie organizujemy różnego rodzaju promocje, dzięki którym kupisz grzejniki w znacznie niższej cenie, oszczędzając jeszcze więcej! 

Rodzaje i modele do wyboru w naszym sklepie

Zobacz naszą szeroką ofertę grzejników dekoracyjnych. W asortymencie naszego sklepu znajdziesz oryginalne grzejniki polskiego producenta Luxrad, które nie tylko zachwycają swoimi wyjątkowymi parametrami grzewczymi, ale przede wszystkim doskonale wyglądać będą we wnętrzu Twojego domu lub mieszkania.  

W stałym asortymencie posiadamy grzejniki z poszukiwanych serii Niagara (także w wersji z lustrem oraz w wariancie podwójnym), ale także Fortuna czy Aurora (dostępne w wariancie giętym oraz z lustrem). Ponadto, oferujemy inne produkty tej polskiej firmy, jak choćby Toba, Sahara, Kobe, jak również Zeus czy Maxima. 

O firmie Luxard

Firma Luxrad to jeden z największych polskich producentów grzejników. Pochodząca z Pruszkowa marka od ponad 20 lat produkuje najwyższej jakości grzejniki o ogólnym zastosowaniu. Wszystkie propozycje Luxrad to połączenie funkcjonalności z doskonałym wyglądem - te grzejniki z powodzeniem spełnią także funkcję dekoracyjną w każdym wnętrzu.  

ROZWIŃ|ZWIŃ