LUXRAD - grzejniki dekoracyjne

LUXRAD - grzejniki dekoracyjne

Grzejniki dekoracyjne LuxRAD w Mat-dom.pl

Ozdobne grzejniki Luxrad to nie tylko skuteczny sposób na ogrzanie Twojego domu, ale także pełnowartościowe ozdobienie przestrzeni. Intrygujący design, w połączeniu z mocą grzewczą to doskonałe rozwiązanie dla każdego mieszkania – zarówno dużego, jak i małego. Nie wiesz jaki grzejnik wybrać? Skontaktuj się z nami - z przyjemnością znajdziemy najlepsze rozwiązanie z oferty naszego sklepu.

Najlepsze grzejniki w przystępnych cenach

Produkty Luxrad to wysoka jakość w doskonałych cenach - sprawdź nasz cennik i przekonaj się, że doskonale wykonane grzejniki luxrad wcale nie muszą dużo kosztować. Co więcej, w naszym sklepie regularnie organizujemy różnego rodzaju promocje, dzięki którym kupisz grzejniki w znacznie niższej cenie, oszczędzając jeszcze więcej pieniędzy!

Grzejniki Luxrad we wnętrzu


Grzejniki luxrad z łatwością dopasują się do każdego stylu wnętrza. Szeroka oferta produktów luxrad, którą proponujemy swoim klientom, powinna zadowolić nawet najbardziej wymagające osoby, które do swojego domu szukają grzejników idealnych. Luxrad grzejniki łączą w sobie bowiem wydajność i dobre parametry grzewcze z najwyższej jakości komponentami użytymi do ich produkcji oraz estetyką. Takie połączenie sprawia, że firma luxrad jest producentem jednych z najbardziej atrakcyjnych grzejników na rynku.

Rodzaje i modele do wyboru w naszym sklepie

Zobacz naszą szeroką ofertę grzejników dekoracyjnych. W asortymencie naszego sklepu znajdziesz oryginalne grzejniki polskiego producenta Luxrad, które nie tylko zachwycają swoimi wyjątkowymi parametrami grzewczymi, ale przede wszystkim doskonale wyglądać będą we wnętrzu Twojego domu lub mieszkania.

W stałym asortymencie posiadamy grzejnik Luxrad z poszukiwanych serii Niagara (także w wersji z lustrem oraz w wariancie podwójnym), ale także Fortuna czy Aurora (dostępne w wariancie giętym oraz z lustrem). Ponadto, oferujemy inne produkty tej polskiej firmy, jak choćby Toba, Sahara, Kobe, jak również Zeus czy Maxima.

 

O firmie Luxard

 Firma Luxrad to jeden z największych polskich producentów grzejników. Pochodząca z Pruszkowa marka od ponad 20 lat produkuje najwyższej jakości grzejniki o ogólnym zastosowaniu. Wszystkie propozycje Luxrad to połączenie funkcjonalności z doskonałym wyglądem - te grzejniki z powodzeniem spełnią także funkcję dekoracyjną w każdym wnętrzu.

 

ROZWIŃ|ZWIŃ