INSTAL-PROJEKT - grzejniki dekoracyjne

INSTAL-PROJEKT - grzejniki dekoracyjne

Grzejniki instal projekt w Mat-dom.pl

Grzejnik, który wygląda jak regał na książki lub jak duże lustro? To nie jest żadna bajka, ani też niespełnione marzenie. Instal Projekt jest marką, która nie boi się wyzwań. Dlatego stawia na wyjątkowy kamuflaż kaloryferów w nowoczesnych wnętrzach. Każdy grzejnik dekoracyjny tego producenta powstał z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach, którzy cenią sobie oryginalność i funkcjonalność.


Grzejniki ozdobne w Twoim domu

Każdy ozdobny grzejnik Instalprojekt, mimo swoich estetycznych walorów, nie traci również swoich podstawowych parametrów. Dzięki temu pionowe grzejniki perfekcyjnie spełniają swoje zadanie, jako element w całej instalacji grzewczej. W naszym sklepie internetowym Mat-Dom, masz niepowtarzalną okazję, by skorzystać z oferty grzejników Instal Projekt w zaskakująco atrakcyjnych cenach.


Grzejniki dekoracyjne instal projekt to połączenie niesamowitego i nowoczesnego designu z parametrami, które zadowolą każdą osobę. Prócz tego, że mogą wręcz wtopić się we wnętrze i w niczym nie przypominać tradycyjnych kaloryferów są także źródłem ciepła, które zapewni komfort Twojej rodzinie.

Grzejniki instal projekt z lustrzaną powłoką świetnie odnajdą się w Twojej łazience, pięknie będą odbijały światło, a prócz funkcji grzewczej będą spełniały także dekoracyjną. Zawieszone w centralnej części pomieszczenia powiększą je optycznie i ułatwią przeglądanie się podczas porannej i wieczornej toalety.

Jednym z naszych ulubieńców jest także grzejnik instal projekt INDIVI NEW. Jego jednolita, szklana powłoka pozwala na wykonywanie rysunków za pomocą pisaków. Na powierzchni grzejnika możesz zapisywać listy zakupów lub zostawiać wiadomości dla domowników. Włącz swoją kreatywność i przelej swoje pomysły na grzejnik dekoracyjny od instal projekt. Takie rozwiązanie sprawdzi się w kuchni i urozmaici całe wnętrze.


O Instal Projekt


Instal Projekt grzejniki to polski producent wyjątkowych grzejników, które od 1979 roku ocieplają domy miliona osób. Firma na przestrzeni lat, w których prowadzi swoją działalność, zdobyła wiele nagród oraz uznanie i zaufanie tysięcy klientów. Grzejniki instalprojekt są wzorem innowacyjności oraz inspiracją do bawienia się aranżacją wnętrz.

Postaw na Instal Projekt grzejniki -  innowacyjne rozwiązania, które firma sukcesywnie wprowadza na rynek dedykowane są zarówno osobom lubiącym nowoczesne rozwiązania, jak i nowe spojrzenie na elementy codziennego użytku, jak i wszystkich tych, którzy ponad wszystko cenią sobie klasykę i funkcjonalność.

ROZWIŃ|ZWIŃ