Grzejniki dekoracyjne

Grzejniki dekoracyjne

Grzejniki ozdobne to niezaprzeczalny hit ostatnich lat - mnogość kształtów, fasonów, kolorów, możliwości zastosowania oraz spełnianych przez nich funkcji może przyprawić o zawrót głowy! W praktyce oznacza to zaś, że nie trzeba już wybierać pomiędzy walorami użytkowymi a eleganckim, modnym, designerskimi czy po prostu przystosowanym do wystroju pomieszczenia wyglądem idąc na kompromisy, które nie zadowalają nikogo. Grzejniki ozdobne są tak samo ładne i cieszące oko, jak i praktyczne w użyciu. A to jeszcze nie wszystko! Wiodące światowe marki rokrocznie poszerzają swoją ofertę o przyciągające wzrok modele, które swoją formą często nie zdradzają nawet swojego prawdziwego przeznaczenia. Mamy więc ciepłe, przyjemne pomieszczenie, w którym grzejniki ozdobne z powodzeniem spełniają swoją prymarną funkcję, dodatkowo stając się niebanalnym elementem wystroju. Co ważne, atrakcyjny wygląd nie sprawia, iż tracą one decydujące o wygodzie korzystania z nich cech: nadal są energooszczędne, łatwe w obsłudze i dające możliwość swobodnej regulacji oraz zaprogramowania pożądanej w czasie temperatury.

Rodzaje grzejników dekoracyjnych

Kaloryfery ozdobne charakteryzuje mnogość dostępnych rozwiązań: mamy więc te najbardziej popularne i znane wśród użytkowników modele, takie jak grzejnik łazienkowy dekoracyjny, pozwalający połączyć nawet najbardziej śmiały zamysł estetyczny z szerokimi możliwościami technicznymi. Inną, ciekawą odsłoną tego samego rozwiązania, które sprawdzi się również poza łazienką, jest grzejnik dekoracyjny pokojowy. Znajdzie on swoje miejsce zarówno w salonie, jak i w sypialni, ale także w innych pomieszczeniach narażonych na spadki temperatury, w których również liczy się aspekt wizualny - takich jak przedpokój lub hall, w których przecież witamy naszych gości i który również musi należycie się prezentować. Warto zwrócić uwagę również na grzejniki ozdobne pionowe, które stworzone zostały na potrzeby wąskich, trudnych w aranżacji pomieszczeń. Są one świetną alternatywą dla standardowych rozwiązań, zachowując jednocześnie tak ważny przecież aspekt estetyczny.

Oferta mat-dom.pl

W naszym sklepie znajdą Państwo bogaty wybór modeli znanych i cenionych producentów, jak kaloryfery ozdobne firm Indivi New, Brugman, Inventio czy Jazz. Grzejnik łazienkowy dekoracyjny, podobnie jak grzejniki dekoracyjne pokojowe, które składają się na naszą ofertę, doskonale skomponują się zarówno z bardzo nowoczesnymi wnętrzami, jak i tymi urządzonymi w sposób klasyczny. Dostępny za naszym pośrednictwem asortyment zaprojektowany został przez doświadczonych designerów i doceniany jest przez dekoratorów wnętrz - zarówno w Polsce, jak i za granicą. Ponadto niektóre grzejniki dekoracyjne (np. z oferty Inventio) pozwalają na nadruk wzoru, co dodatkowo potęguje i tak bogate możliwości aranżacyjne. Innym przykładem innowacyjnego podejścia do zagadnienia ogrzewania są grzejniki Indivi i Indivi New: dają one możliwość zastosowania ich jako powłoki grzejnika specjalnego lustra lub szyby w kolorze białym i czarnym, które powiększy optycznie każde wnętrze.

ROZWIŃ|ZWIŃ