Grzejniki dekoracyjne

Grzejniki dekoracyjne

W niniejszej kategorii znajdziecie Państwo atrakcyjne wizualnie oraz funkcjonalne grzejniki dekoracyjne – zarówno modele łazienkowe i pokojowe, jak również przeznaczone do salonu.

Proponujemy bogaty wybór znanych i cenionych modeli, jak choćby dekoracyjne grzejniki Indivi New, Brugman, Inventio czy Jazz. Obecne są tu propozycje, które doskonale skomponują się zarówno z bardzo nowoczesnymi wnętrzami, jak i tymi urządzonymi w sposób klasyczny. Wśród prezentowanych grzejników Instal-Projekt, Terma Technologie i pozostałych producentów znajdują się zarówno modele przeznaczone do łazienek, jak i do pokojów.

Dostępny za naszym pośrednictwem asortyment zaprojektowany został przez doświadczonych designerów i doceniany jest przez dekoratorów wnętrz, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Ponadto niektóre grzejniki dekoracyjne (np. z oferty Inventio) pozwalają na nadruk wzoru, co dodatkowo potęguje i tak bogate możliwości aranżacyjne – jest 9 nadruków do wyboru. Innym przykładem innowacyjnego podejścia do zagadnienia ogrzewania jest grzejnik Indivi i Indivi New. Dają one możliwość zastosowania ich jako powłoki grzejnika specjalnego lustra lub szyby w kolorze białym i czarnym, które powiększy optycznie każde wnętrze.

Jeśli więc w polu Państwa zainteresowania znajdują się takie urządzenia jak grzejniki i kaloryfery ozdobne Kos V, Indivi, Instal, Terma, Brugman, Afro, Jazz czy Inventio, z pewnością nie będą Państwo zawiedzeni naszą ofertą.

Każdy grzejnik dekoracyjny posiada szczegółowy opis, dlatego zachęcamy do zapoznania się z nim. Gwarantujemy, że znajdziecie u nas Państwo wiele atrakcyjnych propozycji.

ROZWIŃ|ZWIŃ