KEA

KEA

Grzejnik łazienkowy Kea to kolejny niezwykle ozdobny grzejnik łazienkowy Purmo. Charakterystyczną cechą tego modelu jest niesymetryczne rozmieszczenie poziomych kolektorów, które jak ramiona oryginalnego wieszaka rozchodzą się raz na lewą, raz na prawą stronę. Oś grzejnika stanowią rozmieszczone blisko siebie dwa cienkie pionowe kolektory. Grzejnik zwraca więc uwagę swoim oryginalnym kształtem, ale ponadto jest oczywiście funkcjonalny – na kolektorach o taki rozmieszczeniu łatwo jest powiesić kilka ręczników. Model wyróżnia się możliwością wyposażenia w szeroki wybór przydatnych akcesoriów Purmo, do których należą półeczki na kosmetyki i łazienkowe drobiazgi oraz uchwyty na ręczniki. Dzięki temu będzie stanowić zarówno piękne, jak i funkcjonalne wyposażenie łazienki.

Grzejniki łazienkowe Kea posiadają unikalny system zawieszeń
To, co w innych grzejnikach uniemożliwia prawidłowe ich zawieszenie w dowolnym punkcie łazienki (nierówna powierzchnia, nietypowe wykończenie powierzchni), w przypadku nowej linii grzejników łazienkowych Purmo zostało rozwiązane pomysłowo i funkcjonalnie. Do każdego grzejnika dołączono zestaw zawieszeń pozwalających na regulację odległości między grzejnikiem a ścianą do 12 mm. Dodatkowo można wypoziomować grzejnik bez względu na nierówności ścian.


Producent: PURMO

Gwarancja: 10 lat.

Ceny grzejników kolorowych są wyższe o 15%.

ROZWIŃ|ZWIŃ

Lista Siatka

 1. Grzejnik łazienkowy dekoracyjny - KEA 10 06

  Cena brutto: 1 787,36 zł

  cena katalogowa: 2 291,49 zł

  Grzejnik łazienkowy dekoracyjny - KEA 10 06 to kolejny niezwykle ozdobny grzejnik łazienkowy Purmo. Charakterystyczną cechą tego modelu jest niesymetryczne rozmieszczenie poziomych kolektorów, które jak ramiona oryginalnego wieszaka rozchodzą się raz na lewą, raz na prawą stronę.

  Producent:

  PURMO

 2. Grzejnik łazienkowy dekoracyjny - KEA 13 06

  Cena brutto: 1 985,00 zł

  cena katalogowa: 2 544,87 zł

  Grzejnik łazienkowy dekoracyjny KEA 13 06, to kolejny niezwykle ozdobny grzejnik łazienkowy Purmo. Charakterystyczną cechą tego modelu jest niesymetryczne rozmieszczenie poziomych kolektorów, które jak ramiona oryginalnego wieszaka rozchodzą się raz na lewą, raz na prawą stronę.

  Producent:

  PURMO

 3. Grzejnik łazienkowy dekoracyjny - KEA 13 07

  Cena brutto: 2 105,88 zł

  cena katalogowa: 2 699,85 zł

  Grzejnik łazienkowy dekoracyjny KEA 13 07, to kolejny niezwykle ozdobny grzejnik łazienkowy Purmo. Charakterystyczną cechą tego modelu jest niesymetryczne rozmieszczenie poziomych kolektorów, które jak ramiona oryginalnego wieszaka rozchodzą się raz na lewą, raz na prawą stronę.

  Producent:

  PURMO

 4. Grzejnik łazienkowy dekoracyjny - KEA 15 06

  Cena brutto: 2 361,08 zł

  cena katalogowa: 3 027,03 zł

  Grzejnik łazienkowy dekoracyjny KEA 15 06, to kolejny niezwykle ozdobny grzejnik łazienkowy Purmo. Charakterystyczną cechą tego modelu jest niesymetryczne rozmieszczenie poziomych kolektorów, które jak ramiona oryginalnego wieszaka rozchodzą się raz na lewą, raz na prawą stronę.

  Producent:

  PURMO

 5. Grzejnik łazienkowy dekoracyjny - KEA 15 07

  Cena brutto: 2 503,07 zł

  cena katalogowa: 3 209,07 zł

  Grzejnik łazienkowy dekoracyjny KEA 15 07, to kolejny niezwykle ozdobny grzejnik łazienkowy Purmo. Charakterystyczną cechą tego modelu jest niesymetryczne rozmieszczenie poziomych kolektorów, które jak ramiona oryginalnego wieszaka rozchodzą się raz na lewą, raz na prawą stronę.

  Producent:

  PURMO

 6. Grzejnik łazienkowy dekoracyjny - KEA 15 09

  Cena brutto: 2 643,15 zł

  cena katalogowa: 3 388,65 zł

  Grzejnik łazienkowy dekoracyjny KEA 15 09, to kolejny niezwykle ozdobny grzejnik łazienkowy Purmo. Charakterystyczną cechą tego modelu jest niesymetryczne rozmieszczenie poziomych kolektorów, które jak ramiona oryginalnego wieszaka rozchodzą się raz na lewą, raz na prawą stronę.

  Producent:

  PURMO

 7. Grzejnik łazienkowy dekoracyjny - KEA 18 07

  Cena brutto: 2 654,66 zł

  cena katalogowa: 3 403,41 zł

  Grzejnik łazienkowy - KEA 18 07 to kolejny niezwykle ozdobny grzejnik łazienkowy Purmo. Charakterystyczną cechą tego modelu jest niesymetryczne rozmieszczenie poziomych kolektorów, które jak ramiona oryginalnego wieszaka rozchodzą się raz na lewą, raz na prawą stronę.

  Producent:

  PURMO

 8. Grzejnik łazienkowy dekoracyjny KEA 18 09

  Cena brutto: 2 798,57 zł

  cena katalogowa: 3 587,91 zł

  Grzejnik łazienkowy dekoracyjny KEA 18 09, to kolejny niezwykle ozdobny grzejnik łazienkowy Purmo. Charakterystyczną cechą tego modelu jest niesymetryczne rozmieszczenie poziomych kolektorów, które jak ramiona oryginalnego wieszaka rozchodzą się raz na lewą, raz na prawą stronę.

  Producent:

  PURMO

Lista Siatka