APOLIMA

APOLIMA

Płaskie kolektory poziome grzejnika łazienkowego Apolima, gięte w łagodny łuk, sprawiają, że grzejnik ten jest niezwykle elegancki. Pełna symetria względem środkowego przyłącza od dołu grzejnika, pozwala w równym stopniu wykorzystywać wszystkie sekcje grzewcze.
Sposób podłączenia grzejnika apolima do instalacji centralnego ogrzewania predysponuje ten model do współpracy ze zintegrowanymi zaworami w tym zaworem TempCo VT.

Grzejniki łazienkowe Apolima posiadają unikalny system zawieszeń
To, co w innych grzejnikach uniemożliwia prawidłowe ich zawieszenie w dowolnym punkcie łazienki (nierówna powierzchnia, nietypowe wykończenie powierzchni), w przypadku nowej linii grzejników łazienkowych Purmo zostało rozwiązane pomysłowo i funkcjonalnie. Do każdego grzejnika dołączono zestaw zawieszeń pozwalających na regulację odległości między grzejnikiem a ścianą do 10 mm. Dodatkowo można wypoziomować grzejnik bez względu na nierówności ścian.

Producent: PURMO

Gwarancja: 10 lat.

Ceny grzejników kolorowych są wyższe o 15%.
Grzejniki APOLIMIA dostępne od ręki:
APO 08 06
APO 11 06
APO 14 06

ROZWIŃ|ZWIŃ

Lista Siatka

 1. Grzejnik Łazienkowy Apolima - APO 08 06

  Cena brutto: 2 274,74 zł

  cena katalogowa: 2 916,33 zł

  Płaskie kolektory poziome grzejnika łazienkowego Apolima - APO 08 06, gięte w łagodny łuk, sprawiają, że grzejnik ten jest niezwykle elegancki. Pełna symetria względem środkowego przyłącza od dołu grzejnika, pozwala w równym stopniu wykorzystywać wszystkie sekcje grzewcze.

  Producent:

  PURMO

 2. Grzejnik Łazienkowy Apolima - APO 11 06

  Cena brutto: 2 509,79 zł

  cena katalogowa: 3 217,68 zł

  Płaskie kolektory poziome grzejnika łazienkowego Apolima - APO 11 06, gięte w łagodny łuk, sprawiają, że grzejnik ten jest niezwykle elegancki. Pełna symetria względem środkowego przyłącza od dołu grzejnika, pozwala w równym stopniu wykorzystywać wszystkie sekcje grzewcze
  Producent:

  PURMO

 3. Grzejnik Łazienkowy Apolima - APO 14 06

  Cena brutto: 2 945,36 zł

  cena katalogowa: 3 776,10 zł

  Płaskie kolektory poziome grzejnika łazienkowego Apolima - APO 14 06, gięte w łagodny łuk, sprawiają, że grzejnik ten jest niezwykle elegancki. Pełna symetria względem środkowego przyłącza od dołu grzejnika, pozwala w równym stopniu wykorzystywać wszystkie sekcje grzewcze
  Producent:

  PURMO

 4. Grzejnik Łazienkowy Apolima - APO 14 08

  Cena brutto: 3 164,10 zł

  cena katalogowa: 4 056,54 zł

  Płaskie kolektory poziome grzejnika łazienkowego Apolima - APO 14 08, gięte w łagodny łuk, sprawiają, że grzejnik ten jest niezwykle elegancki. Pełna symetria względem środkowego przyłącza od dołu grzejnika, pozwala w równym stopniu wykorzystywać wszystkie sekcje grzewcze.

  Producent:

  PURMO

 5. Grzejnik Łazienkowy Apolima - APO 17 08

  Cena brutto: 3 550,74 zł

  cena katalogowa: 4 552,23 zł

  Płaskie kolektory poziome grzejnika łazienkowego Apolima - APO 17 08, gięte w łagodny łuk, sprawiają, że grzejnik ten jest niezwykle elegancki. Pełna symetria względem środkowego przyłącza od dołu grzejnika, pozwala w równym stopniu wykorzystywać wszystkie sekcje grzewcze
  Producent:

  PURMO

Lista Siatka