Grzejniki łazienkowe

Grzejniki łazienkowe

Grzejniki łazienkowe stają się w polskich domach coraz popularniejszy. Nic dziwnego - łączy w sobie funkcjonalność, ogromną wygodę użycia oraz walory estetyczne. Mechanizm jego działania jest prosty: mamy bowiem grzejnik drabinkowy, w którym zamontowana jest podłączana do prądu grzałka. W większości przypadków jest on włączony do sieci centralnego ogrzewania, zaś grzałka elektryczna używana jest w okresie, w którym piec nie pracuje, czyli przede wszystkim latem, ale też późną wiosną i wczesną jesienią. Co ważne, nowoczesne grzejniki łazienkowe elektryczne wcale nie muszą generować wysokich rachunków za prąd - wręcz przeciwnie, zapewniają ciepło i nieprzerwany komfort użytkowania przy oszczędnym gospodarowaniu energia. Dodajmy, że na rynku dostępny jest również grzejnik łazienkowy poziomy, zaspokajający wszelkie potrzeby estetyczne i praktyczne jego użytkowników.

Zalety grzejników łazienkowych

Grzejnik łazienkowy elektryczny odznacza się szeregiem zalet, które docenimy również poza sezonem grzewczym: można uruchomić go jeszcze przed jego rozpoczęciem, aby dogrzewał łazienkę; może być również włączony, kiedy kąpiemy się i ogrzać nasz ręcznik, zanim z niego skorzystamy, a przede wszystkim wysuszyć go po użyciu. Przyda się również, kiedy będzie zależało nam na szybkim wyschnięciu zrobionego naprędce prania. Zatem, czy to grzejnik łazienkowy poziomy, czy to grzejnik drabinkowy, jego funkcjonalność pokochają zarówno zmarzluchy, jak i panie oraz panowie domu! Jak można się domyślić, grzejniki łazienkowe elektryczne świetnie sprawdzą się również w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności w różnego rodzaju budynkach użyteczności publicznej, hotelach, pensjonatach, siłowniach, klubach fitness czy gabinetach SPA i gabinetach kosmetycznych. Nie trzeba ich bowiem podłączać do sieci centralnego ogrzewania, żeby spełniały swoją rolę - wystarczy gniazdko elektryczne.

Oferta – Grzejniki łazienkowe Mat-dom.pl

W naszej ofercie znajdą Państwo wyłącznie sprawdzone urządzenia wysokiej, europejskiej jakości i posiadające wieloletnią gwarancję producenta. Są to zarówno klasyczne modele (poziome i pionowe), których standardowa forma będzie pasować do wielu wnętrz, jak i grzejnik drabinkowy czy dekoracyjny, taki jak Zigzag czy Drada. Nasze grzejniki łazienkowe elektryczne cechuje bogata kolorystyka i ciekawe wzornictwo - od klasycznego po bardzo nowoczesne -  dzięki czemu cieszą się dużą popularnością tak wśród klientów indywidualnych, którzy wykańczają bądź remontują swoje mieszkania i domy; jak i wśród dekoratorów wnętrz, którzy w ten sposób mogą znaleźć rozwiązanie idealne dla danego obiektu.

ROZWIŃ|ZWIŃ