W dzisiejszych czasach, gdzie doba jest coraz krótsza, mamy coraz więcej do zrobienia i tak mało wolnych chwil dla siebie,
szczególną uwagę przykładamy do tego jakim wnętrzem chcemy się otoczyć podczas, gdy wracamy z pracy po ciężkim dniu na przykład w takie listopadowe popołudnie. Temperatura na zewnątrz nie oferuje przyjemnych doznać więc szczególnie cieło robi się na myśl  o powrocie do domu. Poza dostarczaniem ciepła, architekci dwoją się i troją, aby cała funkcjonalność elementów grzejnych była maksymalnie estetyczna. Na rynku można znaleźć wiele wspaniałych grzejników dekoracyjnych w przeróżnych stylach.  Od powyginanych kolektorów w artystycznym nieładzie przez takie po których można pisać, dodając sobie nową funkcję 'notatnika', do takich które mają być piękne, ale nie krzykliwe. Jako, że relaks kojarzy się z wewnętrzną równowagą, swoistym Zen, szczególną uwagę należy oddać grzejnikom KOS, FARO, TINOS i PAROS firmy PURMO

grzejniki

 

Piękna, niczym nie zmącona prostota. Grzejniki te mają bardzo wysoką wydajność, a ich proste kształty nadają pomieszczeniu doskonały wyraz.

 

grzejniki

Grzejnik KOS polecany jest do klasycznych eleganckich wnętrz. Jego surowa forma doskonale wyeksponuje 
charakter pomieszczenia.

grzejniki

Grzejnik FARO charakteryzuje przednia profilowana płyta, którą podkreślają linie biegnące pionowo.

grzejniki

TINOS i PAROS to ulubieńcy z całej czwórki. Płyty czołowe i boczne osłony wykonane są z jednego elementu, a to sprawia, że pozbyto się wszelkich łączeń i spawów.
Dzięki temu wydobyto kwintesencję minimalizmu i elegancji. Niewielka odległość od ściany ( zaledwie 83mm ) sprawia, że grzejniki stanowią spójny element ściany na której się znajdują.

 

Wyglądają fenomenalnie, ale gdyby komuś było mało to producent proponuje Państwu paletę 200 kolorów RAL oraz kolory specjalne dedykowane przez PURMO, by wyzwolić kreatywność podczas urządzania wnętrza. 

Przewidziano także relingi do poszczególnych modeli co zarazem podnosi funkcjonalność grzejników.

 

My osobiście gorąco polecamy!