To co w XVIII w. po raz pierwszy zostało nazwane "gorącą skrzynką" w dzisiejszych czasach jest już czymś więcej. Mowa tu o grzejniku, potocznie nazywanym również kaloryferem. 
Lata temu "kaloryfer" miał służyć przede wszystkim ogrzaniu i utrzymywaniu ciepła na danej powierzchni, jednak z upływem lat ten zdawałoby się mało zauważalny element pomieszczenia zaczął stawać się inspiracją do tworzenia coraz to bardziej wymyślnych konstrukcji przy jednoczesnym zachowaniu pierwotnej funkcji. Obecnie grzejniki żeliwne odchodzą już do lamusa ponieważ architektura wnętrz również uległa zmianie i niestety te pierwotne wymienniki ciepła nie są w stanie wkomponować się już w obecny trend. 

Dziś grzejnik stanowi dla nas element dekoracyjny i staje się integralną częścią wnętrza w którym się znajduje, dlatego też producenci zaczeli prześcigać się w coraz bardziej wymyślnych formach. 

Nasza firma dokonuje wielu starań, aby zadowolić swoich klientów, dlatego też w naszej ofercie znajdują się grzejniki najwyższej jakości. Doskonale zdajemy sobie sprawę, iż dobór tak istotnego elementu jakim jest grzejnik, jest nie lada wyzwaniem, zapragneliśmy więc, aby znaleźli Państwo w jednym miejscu najlepsze produkty jakie udało nam się pozyskać. 

Kto z nas nie chciałby mieć w domu zamiast np. zwykłego, standardowego grzejnika, obrazu na szkle czy fantazyjnej instalacji przypominającej nowoczesną rzeźbę? 

My proponujemy Państwu kilka wiodących firm, które w swojej ofercie mają wspaniałe, wydajne, a przede wszystkim nietuzinkowe grzejniki dekoracyjne. 

Instal-Projekt, TERMA, RADOX to nasi trzej ulubieni producenci tworzący wysokiej jakości grzejniki dekoracyjne, którzy od lat spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Zapraszamy Państwa do szerszego zapoznania się z naszą ofertą, a gwarantujemy, że znajdą Państwo grzejnik idealny taki, który będzie spełniał Państwa wymagania. 


 

Instal-Projekt


TERMA


RADOX