Model grzejnika INVENTIO od INSTAL-PROJEKT stanowi dobre rozwiązanie dla dużych, eleganckich pomieszczeń

Czytaj więcej
Komentarze | Opublikowany w Nowości przez matdom matdom

Grzejnik INVENTIO to znany i prestiżowy projekt firmy Instal-Projekt. Zmienny, nowoczesny i inspirujący to słowa, które idealnie oddają charakter tego modelu. Świetnie się sprawdza w salonach i przedpokojach o jednolitych kolorach. Powierzchnia płyty przedniej i smukła płaska forma idealnie komponuje się ze ścianą a duża powierzchnia zadrukowanego ekranu może nadać nowy charakter wnętrzu.

Czytaj więcej
Komentarze | Opublikowany w Nowości przez Emilia Dalak

CASE SLIM to grzejnik dla wszystkich tych, którzy szukają nieszablonowych i oryginalnych  rozwiązań do swojego domu lub mieszkania. Jego budowa oraz fakt, że maksymalnie przylega do ściany, sprawiają, że pasuje on praktycznie do każdego typu pomieszczeń. Producent, czyli firma Termo technologie zadbała również o ciekawą kolorystykę i wykończenie produktu. Ilość dostępnych kolorów i wzorów pozwala na to, aby każdy znalazł grzejnik, który dopasuje się do jego wnętrza.

CASE SLIM – grzejniki dekoracyjne o wielu twarzach

Firma Termo technologie, do dyspozycji swoich klientów przygotowała aż 250 kolorów, w których dostępny jest grzejnik. Możliwe jest też przygotowanie specjalnego wykończenia w postaci lustra lub modnej obecnie powłoki betonowej. Jeżeli jednak szukasz czegoś bardziej spersonalizowanego, to firma Termo technologie pomyślała również o Tobie. Każdy grzejnik CASE SLIM można wzbogacić o fotografię, która zostanie nadrukowana na jego powierzchni. Zdjęcie może pochodzić z obszernej bazy producenta lub być bezpośrednio przesłane przez klienta.

Grzejnik dekoracyjny w Twoim domu

Grzejniki mogą pełnić teraz nie tylko funkcję grzewczą, ale także dekoracyjną. Dobrze dobrany grzejnik może stanowić integralną część dekoracji mieszkania. Na rynku mamy szeroki wybór grzejników. Od stalowych i aluminiowych po te dekoracyjne, które mogą nabierać różne kształty i kolory.

Wiele lat temu grzejniki miały służyć tylko jako źródło ciepła. Czasy jednak się zmieniły i teraz wymaga się od nich czegoś więcej. Grzejniki stały się inspiracją do tworzenia ciekawych wnętrz. Już nie chowamy ich tak jak kiedyś za kanapami i grubymi zasłonami. Za to coraz chętniej je odsłaniamy, aby pokazać, jakie ciekawe formy mogą one przybierać.

Grzejniki CASE SLIM dopasują się do każdego wnętrza, a także dopełnią aranżacje pomieszczenia, w którym się znajdują. Dzięki temu, że maksymalnie przylegają do ściany i nie widać obok nich żadnych rur większość ludzi może się nawet nie domyślić, że patrzy właśnie na grzejnik. Kaloryfery CASE SLIM mogą pełnić funkcję obrazu, który będzie zdobił ściany pomieszczenia w ciekawy i nietuzinkowy sposób.

Grzejnik jako integralna część wnętrza

Jeśli dobierzemy grzejnik do swojego mieszkania w odpowiedni sposób, to może on wręcz wtopić się we wnętrze. Grzejnik CASE SLIM można dopasować do swojego pomysłu i stylu, w jakim urządzone jest pomieszczenie, w którym ma się on znaleźć. Jeśli szafki w Twojej kuchni są jednolite i wykończone na wysoki połysk to możesz postawić na grzejnik z lśniącą powłoką, która jednocześnie będzie służyła jako tablica do przekazywania informacji.

Grzejnik CASE SLIM o błyszczącej powłoce świetnie sprawdzi się także do niewielkich pomieszczeń takich jak łazienka czy przedpokój, które potrzebują optycznego powiększenia oraz rozjaśnienia, bo np. nie posiadają okien. Lśniąca powłoka sprawi, że pomieszczenie stanie się optycznie większe, a dodatkowo grzejnik posłuży za lustro do przeglądania się.

Do salonu, pokoju dziecięcego lub sypialni można wybrać grzejniki z wydrukowanym obrazem. Na grzejnikach CASE SLIM można nadrukować grafikę, zaproponowaną przez producenta lub własną np. rodzinne zdjęcie. Dzięki, temu grzejnik będzie właściwie niezauważalny we wnętrzu i będzie pełnić funkcję nie tylko grzewczą, ale także dekoracyjną.

Istnieją także grzejniki, które swoim wyglądem imitują drewniane panele, które ocieplą wnętrze i sprawią, że w mieszkaniu zrobi się bardziej przytulnie. Jeśli lubisz aranżować wnętrza to grzejniki CASE SLIM dadzą Ci duże pole manewru, jeśli chodzi o tworzenie ciekawych pomieszczeń.

Co zawiera zestaw CASE SLIM?

Grzejnik dekoracyjny CASE SLIM w standardowej wersji zawiera:

- zawór termostatyczny 50 mm,

- elegancką głowicę termostatyczną typu SLIM,

- adaptery na rurę typu ALUPEX,

- reling, który może wtopić się kolorystycznie w bryłę grzejnika, odciąć się inną barwą lub zachwycać chromowanym połyskiem.

CASE SLIM występuje w wersji wodno-elektrycznej i elektrycznej. Jego moc cieplna to 422-762 W.

Jeżeli interesują Cię łazienkowe grzejniki dekoracyjne CASE SLIM, wejdź TUTAJ.

 

CASE 

 

Komentarze | Opublikowany w Nowości przez Emilia Dalak

Grzejnik SISI, najnowszy projekt firmy Instal-Projekt. Dzięki dodatkowym otworom w grzejniku wzrasta jego funkcjonalność. Produkt został wykonany w najnowszej technologi LASER CUT czyli wykorzystano do produkcji wiązkę lasera. Wykończenie grzejnika jest w dwóch wersjach: z szybą białą lub czarną. Przyłącza stanowią dwa otwory 1/2 cala w rozstawie 50mm, co jest standardem w grzejnikach dekoracyjnych, dzięki temu można wykorzystać tu zawór DUO-PLEX lub TWINS. Do grzejnika można zastosować grzałkę elektryczną.

Grzejnik Sisi

Czytaj więcej
Komentarze | Opublikowany w Nowości przez Emilia Dalak