Model grzejnika INVENTIO od INSTAL-PROJEKT stanowi dobre rozwiązanie dla dużych, eleganckich pomieszczeń

Czytaj więcej
Komentarze | Opublikowany w Nowości przez matdom matdom

Grzejnik INVENTIO to znany i prestiżowy projekt firmy Instal-Projekt. Zmienny, nowoczesny i inspirujący to słowa, które idealnie oddają charakter tego modelu. Świetnie się sprawdza w salonach i przedpokojach o jednolitych kolorach. Powierzchnia płyty przedniej i smukła płaska forma idealnie komponuje się ze ścianą a duża powierzchnia zadrukowanego ekranu może nadać nowy charakter wnętrzu.

Czytaj więcej
Komentarze | Opublikowany w Nowości przez Emilia Dalak

Grzejnik CASE SLIM to idealna propozycja wyjątkowych aranżacji.Wyróżnia się płaską płytą frontową, która zapewnia dużą powierzchnie grzewczą.Nieograniczone możliwości personalizacji to główna zaleta tego modelu. Dostępny w ponad 250 kolorach oraz wykończeniach specjalnych, w tym również w modnej powłoce betonowej oraz z lustrem.

Czytaj więcej
Komentarze | Opublikowany w Nowości przez Emilia Dalak

Grzejnik SISI, najnowszy projekt firmy Instal-Projekt. Dzięki dodatkowym otworom w grzejniku wzrasta jego funkcjonalność. Produkt został wykonany w najnowszej technologi LASER CUT czyli wykorzystano do produkcji wiązkę lasera. Wykończenie grzejnika jest w dwóch wersjach: z szybą białą lub czarną. Przyłącza stanowią dwa otwory 1/2 cala w rozstawie 50mm, co jest standardem w grzejnikach dekoracyjnych, dzięki temu można wykorzystać tu zawór DUO-PLEX lub TWINS. Do grzejnika można zastosować grzałkę elektryczną.

Grzejnik Sisi

Czytaj więcej
Komentarze | Opublikowany w Nowości przez Emilia Dalak