CASE SLIM to grzejnik dla wszystkich, którzy szukają nieszablonowego rozwiązania. Jego budowa oraz fakt, że maksymalnie przylega do ściany, sprawiają, że CASE SLIM pasuje praktycznie do każdego typu pomieszczeń. Producent, czyli firma Termo technologie zadbała również o ciekawą kolorystykę i wykończenie produktu. Mnogość dostępnych rozwiązań może przyprawić o zawrót głowy.

CASE SLIM – łazienkowe grzejniki dekoracyjne o wielu twarzach

Termo technologie do dyspozycji swoich klientów oddało aż 250 kolorów, w których dostępny jest grzejnik. Dodatkowo możliwe jest przygotowanie specjalnego wykończenia w postaci lustra lub modnej obecnie powłoki betonowej. Jeżeli jednak szukasz czegoś bardziej spersonalizowanego, Termo technologie pomyślało i o tym. Każdy grzejnik CASE SLIM można wzbogacić o fotografię, która zostanie nadrukowana na jego powierzchni. Zdjęcie może pochodzić z obszernej bazy producenta lub być bezpośrednio przesłane przez klienta.

Grzejnik dekoracyjny i tablica w jednym

Ciekawym pomysłem, na który wpadli producenci CASE SLIM jest to, by ich grzejnik pełnił funkcję tablicy. Ta opcja dostępna jest przy wykończeniu szkłem. Firma dodaje nawet prezent w postaci specjalnego markera, którego można używać do zapisków po grzejniku.

Bogaty zestaw

Grzejnik dekoracyjny CASE SLIM w standardowej wersji zawiera:

  • zawór termostatyczny 50 mm,
  • elegancką głowicę termostatyczną typu SLIM,
  • adaptery na rurę typu ALUPEX,
  • miedź,
  • reling, który może wtopić się kolorystycznie w bryłę grzejnika, odciąć się inna barwą lub zachwycać chromowanym połyskiem.

CASE SLIM występuje w wersji wodno-elektrycznej i elektrycznej. Jego moc cieplna to 422-762 W.

Jeżeli interesują Cię łazienkowe grzejniki dekoracyjne CASE SLIM, wejdź TUTAJ.

 

CASE