Grzejnik INVENTIO to znany i prestiżowy projekt firmy Instal-Projekt. Zmienny, nowoczesny i inspirujący to słowa, które idealnie oddają charakter tego modelu. Świetnie się sprawdza w salonach i przedpokojach o jednolitych kolorach. Powierzchnia płyty przedniej i smukła płaska forma idealnie komponuje się ze ścianą a duża powierzchnia zadrukowanego ekranu może nadać nowy charakter wnętrzu. W trosce o zadowolenie swoich klientów producent oferuje wiele nowych możliwości. Grzejniki dostępne z ekranami nadrukowanymi pokrytymi szkłem. Dostępne jest 6 nowych nadruków, które zaskakują swoim optymalnym wzornictwem. W produkcji wykorzystano nowoczesna technologię LASERCUT stawiając na najwyższą jakość i precyzję wykonania dzięki wykorzystaniu w procesie produkcji wiązki lasera. Dzięki tej nowoczesnej technologii, grzejnik nie tylko cechuje się wyjątkowym wyglądem ale przede wszystkim doskonałą jakością. Specjalnie zaprojektowane relingi, które można swobodnie dobrać, zwiększają funkcjonalność tego modelu.

Warto wspomnieć, że konstrukcja grzejnika zasłania odpowietrznik, a jego użycie nie wymaga narzędzi. Standardowe przyłącze dolne o rozstawie 50mm (D50) sprawia grzejnik łatwym w dopasowaniu do instalacji.

Oferujemy Państwu równie efektywną armaturę potrzebną do montażu grzejnika. Zintegrowane zawory termostatyczne TWINS idealnie spełnią swoje zadanie. Dodatkowo dysponujemy szeroką ofertą akcesoriów, które zwiększają optymalny komfort użytkowania. Grzałki elektryczne typu HOT² przeznaczone są użytku z grzejnikami centralnego ogrzewania jako dodatkowe źródło ciepła poza sezonem grzewczym. W tym przypadku HOT to innowacyjna grzałka elektryczna do grzejników c.o. sterowana dotykowo, wyposażona w zaawansowany mikroprocesorowy moduł idealnie skomponuje się z nowoczesnym grzejnikiem INVENTIO.

Jeśli cenicie sobie wysoką funkcjonalność i nietypową ale wyjątkową prezencje oraz stawiacie na pełne elegancji, wytworności, a zarazem ciepłe i przytulne wnętrza to grzejnik INVENTIO firmy Instal Projekt jest właśnie dla Państwa.