Grzejnik SISI to najnowszy projekt firmy Instal-Projekt. W grzejniku zastosowano dodatkowe otwory, które zwiększają jego funkcjonalność i sprawiają, że jest jeszcze skuteczniejszy w swoim działaniu. Grzejnik SISI został wykonany z wykorzystaniem najnowszej technologii LASER CUT. Polega ona na niezwykle precyzyjnym cięciu wiązką lasera poszczególnych elementów produktu. Jest to nowość, jeżeli chodzi o łazienkowe grzejniki dekoracyjne Instal-Projekt.

SISI na dwa sposoby

SISI wyróżnia się na tle innych grzejników dekoracyjnych ciekawą i oszczędną stylistyką. Producent stworzył dwie wersje wyposażone w czarną lub biała szybę. Sprawia to, że grzejnik można dopasować do indywidualnych potrzeb oraz wystroju wnętrza.

Grzejnik SISI – przemyślany projekt

Projekt stworzony przez producenta grzejników SISI jest bardzo przemyślany. Widać to po zastosowaniu przyłączy w postaci dwóch otworów ½ cala o rozstawie 50mm. Dzięki nim produkt jest kompatybilny z zaworami DUO-PLEX i TWINS. Dodatkowo możliwe jest przyłączenie grzałki elektrycznej.

Jeżeli interesują Cię łazienkowe grzejniki dekoracyjne, koniecznie sprawdź, co ma do zaoferowania SISI! Więcej informacji o tym produkcie znajdziesz TUTAJ

Grzejnik Sisi