Jak dobrać grzejnik purmo?

03.01.2017 12:08

Dobór kaloryfera do konkretnego pomieszczenia przez osobę, która nigdy nie miała wcześniej do czynienia z tego typu tematyką, może być zadaniem sprawiającym pewne trudności. Jednak szybkie rozeznanie się w zasadach oraz zależnościach, pozwolą na zorientowanie się o co tak naprawdę chodzi w doborze odpowiedniego grzejnika, a także dlaczego jest to takie ważne.

Czytaj więcej
0 Komentarze | Opublikowany w Inspiracje przez Performance Performance

Model grzejnika INVENTIO od INSTAL-PROJEKT stanowi dobre rozwiązanie dla dużych, eleganckich pomieszczeń

Czytaj więcej
0 Komentarze | Opublikowany w Nowości przez matdom matdom

Grzejnik INVENTIO to znany i prestiżowy projekt firmy Instal-Projekt. Zmienny, nowoczesny i inspirujący to słowa, które idealnie oddają charakter tego modelu. Świetnie się sprawdza w salonach i przedpokojach o jednolitych kolorach. Powierzchnia płyty przedniej i smukła płaska forma idealnie komponuje się ze ścianą a duża powierzchnia zadrukowanego ekranu może nadać nowy charakter wnętrzu.

Czytaj więcej
0 Komentarze | Opublikowany w Nowości przez Emilia Dalak

Grzejnik CASE SLIM to idealna propozycja wyjątkowych aranżacji.Wyróżnia się płaską płytą frontową, która zapewnia dużą powierzchnie grzewczą.Nieograniczone możliwości personalizacji to główna zaleta tego modelu. Dostępny w ponad 250 kolorach oraz wykończeniach specjalnych, w tym również w modnej powłoce betonowej oraz z lustrem.

Czytaj więcej
0 Komentarze | Opublikowany w Nowości przez Emilia Dalak

Grzejnik SISI, najnowszy projekt firmy Instal-Projekt. Dzięki dodatkowym otworom w grzejniku wzrasta jego funkcjonalność. Produkt został wykonany w najnowszej technologi LASER CUT czyli wykorzystano do produkcji wiązkę lasera. Wykończenie grzejnika jest w dwóch wersjach: z szybą białą lub czarną. Przyłącza stanowią dwa otwory 1/2 cala w rozstawie 50mm, co jest standardem w grzejnikach dekoracyjnych, dzięki temu można wykorzystać tu zawór DUO-PLEX lub TWINS. Do grzejnika można zastosować grzałkę elektryczną.

Grzejnik Sisi

Czytaj więcej
0 Komentarze | Opublikowany w Nowości przez Emilia Dalak

Czytaj więcej
0 Komentarze | Opublikowany w Inspiracje przez Sylwia Sylwia

Grzejnik dekoracyjny

09.03.2016 19:59

Czytaj więcej
0 Komentarze | Opublikowany w Inspiracje przez Sylwia Sylwia

Otaczajmy się ciepłem.

25.10.2015 08:00

W dzisiejszych czasach, gdzie doba jest coraz krótsza, mamy coraz więcej do zrobienia i tak mało wolnych chwil dla siebie,
szczególną uwagę przykładamy do tego jakim wnętrzem chcemy się otoczyć podczas, gdy wracamy z pracy po ciężkim dniu na przykład w takie listopadowe popołudnie. Temperatura na zewnątrz nie oferuje przyjemnych doznać więc szczególnie cieło robi się na myśl  o powrocie do domu.
Poza dostarczaniem ciepła, architekci dwoją się i troją, aby cała funkcjonalność elementów grzejnych była maksymalnie estetyczna. Na rynku można znaleźć wiele wspaniałych grzejników dekoracyjnych w przeróżnych stylach.
Od powyginanych kolektorów w artystycznym nieładzie przez takie po których można pisać, dodając sobie nową funkcję 'notatnika', do takich które mają być piękne, ale nie krzykliwe. Jako, że relaks kojarzy się z wewnętrzną równowagą, swoistym Zen, szczególną uwagę należy oddać grzejnikom KOS, FARO, TINOS i PAROS firmy PURMO

Czytaj więcej
0 Komentarze | Opublikowany w Inspiracje przez Sylwia Sylwia

Grzejnik MAGIC to trzecia propozycja grzejnika połączonego ze szkłem. Banalnie prosty w swej formie. Na ścianie można go montować w pionie jak i w poziomie. W zasadzie nie wyróżniałby się na tle innych grzejników gdyby nie jeden drobny element. Właściciel grzejnika MAGIC sam jest jego twórcą i kreatorem. 

Po wybraniu odpowiedniej wielkości za szybę grzejnika można włożyć jeden z kilkudziesięciu plakatów, które starannie wybieraliśmy, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Plakat jest dołączany do grzejnika.

Linki do galerii znajdą Państwo poniżej

MAGIC wersja pionowa

MAGIC wersja pozioma

Jeśli żaden z plakatów nie przypadnie jednak Państwu do gustu, stwórzcie własną kreację. Kolarz, album ze zdjęciami, tablicę wspomnień i ważnych dla Was chwil, własne dzieła. 

Grzejnik MAGIC stawia przed Wami tylko jedną granicę. Jest nią Wasza własna wyobraźnia.

 

grzejnik

 

0 Komentarze | Opublikowany w Inspiracje przez Sylwia Sylwia

Postać Józefa Stolorza dla osób interesujących się sztuką jest na pewno dobrze znana. Dla tych, dla których jednak ten temat jest trochę dalszy, powiemy, iż jest to światowej klasy, współczesny, wybitny malarz. Uznanie zdobywa od kilkudziesięciu lat na licznych wystawach krajowych i zagranicznych. Operuje światłem, barwą i pejzażem, co w rezultacie daje surrealistyczne wyobrażenia dla potencjalnego odbiorcy.
W 2015 roku we współpracy z firmą Instal-Projekt połączył banalną prostotę i funkcjonalność wraz ze sztuką.
Dzięki tej kombinacji powstała limitowana kolekcja grzejników INVENTIO połączona z pracami artysty.

grzejniki edycja limitowana

Prace przedstawione na grzejnikach można obejrzeć na stronie artysty i poznać niezwykłą historię związaną z poznawaniem poszczególnych dzieł. 

Grzejniki INVENTIO posiadają również dedykowane grafiki przez swoją firmę.
Prezentują się niebywale gustownie i wytwornie nadając pomieszczeniu szyku i elegancjigrzejnik edycja limitowana grzejnik edycja limitowana grzejnik edycja limitowana  grzejnik edycja limitowana

grzejnik edycja limitowanagrzejnik edycja limitowana

 grzejnik edycja limitowana grzejnik edycja limitowana

 

 

 

0 Komentarze | Opublikowany w Inspiracje przez Sylwia Sylwia