GROHE

GROHE

Bateria kuchenna Grohe

Połączenie innowacyjnego wyglądu z wyjątkową funkcjonalnością? To musi być Grohe! Ta niemiecka firma od wielu lat produkuje elementy armatury, które cenione są nie tylko za nietuzinkowy wygląd, ale przede wszystkim za ponadprzeciętną praktyczność. Dzięki stylowemu, a jednocześnie wyjątkowo praktycznemu designowi, oszczędzasz mnóstwo miejsca w kuchni. 

Od ponad 90 lat niemiecka firma Grohe produkuje najwyższej jakości elementy armatury do kuchni i łazienek. Już dziś i Ty wybierz doskonały standard wykończenia do swojej kuchni - produkty Grohe cieszą się nieposzlakowaną opinią wyjątkowo trwałych i niezawodnych, ze względu na standard użytych do ich produkcji materiałów. 

Rodzaje baterii i opinie

U nas znajdziesz szeroki asortyment baterii Grohe - od popularnej serii Eurostyle, przez modele z gamy Zedra czy Concetto. W stałej sprzedaży posiadamy baterie jednouchwytowe, również w niezwykle praktycznej wersji z wyciąganą wylewką. Sprawdź nasze cenniki - w Mat-Dom oferujemy armaturę do Twojej kuchni w naprawdę doskonałych cenach, a dodatkowo często organizujemy promocje!

Każda podstrona produktowa w naszym serwisie zawiera specjalną sekcję z opiniami Klientów - możesz tam napisać swoje zdanie na temat danego produktu, jak również zapoznać się z komentarzami innych osób, które zdecydowały się na zakupy w Mat-Dom! To doskonały sposób na znalezienie naprawdę idealnego rozwiązania dla Twojej kuchni. 

ROZWIŃ|ZWIŃ

Lista Siatka

 1. Elektroniczna bateria zlewozmywakowa GROHE K7 F-digital 31247 000

  Cena brutto: 3 785,55 zł

  cena katalogowa: 5 486,29 zł

  Elektroniczna bateria zlewozmywakowa GROHE K7 F-digital  31247 000

  Producent:

  GROHE

Lista Siatka