Zestawy prysznicowe

Zestawy prysznicowe

Chcesz wyposażyć swoją łazienkę w elegancki zestaw prysznicowy? Nie masz czasu na szukanie poszczególnych detali, a przy okazji marzysz o tym, by Twój nowoczesny prysznic stanowił zintegrowaną całość? Zapraszamy do przejrzenia naszych propozycji, wśród których z pewnością znajdziesz styl odpowiadający Twoim potrzebom. Dokładna specyfikacja produktów, zapewni Ci również zapoznanie się z parametrami technicznymi zestawów.


Proponowane przez nas zestawy pochodzą od dwóch znanych producentów armatury łazienkowej: Ferro, a także Grohe. Dzięki temu zyskujesz gwarancję solidnego wykonania, elegancji oraz wykorzystania nowoczesnych rozwiązań. Zestawy obejmują zarówno tradycyjne słuchawki prysznicowe, jak i również coraz popularniejsze deszczownice, które zdecydowanie zwiększają komfort użytkowania prysznica.

Skład zestawów:

W standardowym zestawie znajdują się takie elementy, jak wąż, słuchawka, a także uchwyt ścienny. Jednocześnie w zależności od rodzaju zestawu, można spotkać się z rozbudowanymi zestawami, zawierającymi również deszczownice, czy też baterie, które są wyposażone dodatkowo w termostat. Dzięki tym elemento prysznic staje się czynnością, nie tylko zaliczającą się do codziennej toalety, ale również dającą mnóstwo przyjemności.


Komplety, które zawierają natrysk, podzielone są na zestawy podtynkowe lub natynkowe. W zależności od tego, w jaki sposób zostanie zamontowana deszczownica, należy zdecydować się na poszczególny zestaw prysznicowy. Wyjątkowa trwałość produktów przyczynia się do spokojnej eksploatacji prysznica przez wiele lat, bez obaw o pojawienie się jakichkolwiek oznak zużycia.

ROZWIŃ|ZWIŃ