Wylewki

Wylewki

Wylewki do baterii są niezwykle ważnymi elementami, bez których nie wyobrażamy sobie żadnej kuchni, czy też łazienki. To właśnie dzięki nim, możemy komfortowo pobierać wodę do zmywania naczyń, czy też napuszczać wodę do gorącej kąpieli. Jeśli tylko spojrzysz na dowolny kran w swoim mieszkaniu, od razu pozbędziesz się jakichkolwiek wątpliwości, co to jest wylewka do baterii.

W Mat-Dom posiadamy szereg produktów pochodzących od renomowanych, a także zaufanych marek armatury łazienkowej oraz kuchennej. Dlatego wybierając wylewkę do kranu, bądź do wanny zyskujesz gwarancję wyjątkowego wykonania. Wybieraj spośród dziesiątek wzorów, kształtów, a także rozmiarów, znajdując produkt, który stanie się idealnym uzupełnieniem wyposażenia Twojego domu.

Rodzaje wylewek

W zależności od przeznaczenia, a także naszych indywidualnych oczekiwań, można wymienić co najmniej kilka rodzajów wylewek. Wśród nich wymieniamy wylewkę wannową, czy też umywalkową. Różnią się one między sobą najczęściej średnicą, a także wysokością. Ze względu na montaż wymieniamy wylewki podtynkowe, jak i również natynkowe, czyli łączące się bezpośrednio z baterią.

ROZWIŃ|ZWIŃ