Słuchawki prysznicowe

Słuchawki prysznicowe

Słuchawki prysznicowe to najistotniejszy element dla osób lubiących szybką kąpiel pod natryskiem. Istotną rolę odgrywa odpowiedni dobór słuchawki aby zapewniał nam odpowiednie funkcje. W naszej ofercie każdy z klientów znajdzie coś dla siebie od najprostszych słuchawek jedno funkcyjnych do kombajnów robiących z wodą przeróżne sztuczki słuchawek wielofunkcyjnych z wyborem strumieni masujących, relaksujących itp.

Jak dobrać prawidłowo słuchawkę?

Słuchawki prysznicowe są elementem każdej kabiny prysznicowej lub wanny, dzięki którym można wziąć szybką kąpiel lub korzystać z wielu różnych możliwości, jakie dają nowoczesne technologię. Na pewno słuchawki prysznicowe są dobierane pod względem estetycznym, dopasowując się do obecnego wystroju łazienki. Jednak warunków idealnego produktu, jest zdecydowanie więcej. W naszej ofercie posiadamy słuchawki znanych i cenionych producentów, takich jak Ferro lub Grohe. Produkty zostały zaprojektowane z myślą o funkcjonalności, wieloletniej eksploatacji, jak i również korzystania z dobrodziejstw wielu ciekawych rozwiązań. Wśród najpopularniejszych typów słuchawek z wężem wymienia się słuchawki z filtrem, a także oszczędzające wodę.

Rodzaje i funkcje słuchawek

Różnorodność wyboru pozwala na wyszukanie dla siebie idealnego typu. Dzięki temu możesz do swojej łazienki zamówić słuchawki z funkcją deszczownicy, które dają efekt mgły, czy też idealnie nadające się do wodnego masażu. Zamontowany w słuchawce napowietrzacz, to nie jest jedyny element, jaki może znajdować się rączce natrysku. W proponowanych przez nas kolekcjach znajdziesz również słuchawki z podświetleniem led, które jest zsynchronizowane z opcją sygnalizacji temperatury.
ROZWIŃ|ZWIŃ