Elementy podtynkowe

Elementy podtynkowe

Aranżacja nowoczesnych wnętrz okazuje się być coraz bardziej wymagająca. Do podwyższa poprzeczkę wielu producentom, w tym również firmom zajmującym się projektowaniem baterii łazienkowych. Panująca moda na zakrycie niepotrzebnych elementów, przyczyniła się do rozwoju elementów podtynkowych. Dzięki nim, możemy posiadać w pełni komfortowo funkcjonujący prysznic, wannę lub kran przy umywalce, przy jednoczesnym zachowaniu estetyki wnętrza.


Wśród najpopularniejszych elementów podtynkowych, wymienia się mieszacz, który współpracuje z termostatem.To właśnie dzięki temu woda zimna jest mieszana z ciepłą, uzyskując optymalną temperaturę wody, która może być swobodnie regulowana przez użytkownika. Głowica termostatyczna również chroni przed ewentualnymi poparzeniami, jednocześnie dbając o niższe zużycie wody. Zestawy podtynkowe do baterii zawierają również zawory odcinające.


To właśnie dzięki nim, można odciąć dopływ wody, gdy dojdzie do awarii instalacji hydraulicznej. W naszym sklepie znajdziesz elementy do baterii umywalkowej oraz wannowej. Jeśli uważasz, że podtynkowe rozwiązania nie są tym czego szukasz, możesz zajrzeć do naszych rozwiązań proponujących montaż ścienny.

ROZWIŃ|ZWIŃ