Deszczownice

Deszczownice

Kąpiel w strugach deszczu? Czemu nie! Deszczownice są coraz częściej wykorzystywanym elementem prysznica, dzięki czemu korzystanie z kąpieli staje się jeszcze bardziej komfortowe oraz przyjemne. Deszczownica jest elementem, który powoduje rozproszenie kropel wody, zwykle na szerokość całego ciała. Jednak ze względu na indywidualne oczekiwania, a także możliwości aranżacji łazienki, można również zdecydować się na bardzo duże deszczownice rozpraszające wodę na powierzchni całej kabiny prysznicowej.


W naszym sklepie internetowym znajdziesz szereg produktów najpopularniejszych marek. Dzięki temu zyskujesz gwarancję niepowtarzalnego designu, solidnego wykonania, a także niezawodności w użytkowaniu. Te wszystkie elementy muszą ze sobą współgrać, by korzystanie z deszczownicy rzeczywiście zaliczało się do czynności bardzo przyjemnych, a często nawet zapewniający nam dostarczanie luksusu we własnej łazience.


Rodzaje deszczownic

Najczęściej rodzaje deszczownic możemy podzielić pod względem sposobu montażu. To właśnie dlatego wymieniamy zarówno deszczownice natynkowe, podtynkowe, jak i również sufitowe. W zależności od rodzaju deszczownicy, na jaki się zdecydujesz, należy zwrócić uwagę na zestawy obejmujące natryski, a także baterie, często wyposażone w funkcjonalne termostaty.


Ponadto deszczownice można podzielić również pod względem walorów estetycznych. Na rynku armatury łazienkowej dostępny jest szeroki wybór deszczownic w różnych kształtach, rozmiarach, a także wyposażonych w dodatkowe elementy. Do nich zaliczają się rozmaite ustawienia strumienia wody, a nawet możliwość jej podświetlenia w rozmaitych kolorach wskazujących na ustawioną temperaturę.


Co wybrać?

Ostateczny wybór deszczownicy należy do Ciebie. Warto wziąć pod uwagę oczekiwany efekt końcowy aranżacji łazienki, jak i również predyspozycje pomieszczenia pod względem montażu. W wielu miejscach nie ma trudności z montażem deszczownicy podtynkowej lub sufitowej. Jednak zawsze przed dokonaniem wyboru, dobrze jest spytać się o poradę fachowców, którzy będą zajmować się montażem deszczownicy w Twojej łazience.

ROZWIŃ|ZWIŃ