Baterie prysznicowe

Baterie prysznicowe

Kabina prysznicowa jest miejscem, do którego każdy chętnie udaje się, nie tylko by się szybko odświeżyć, wziąć gorący prysznic, ale także zrelaksować się po pracowitym dniu. Dlatego, jeżeli chcesz w pełni korzystać z komfortu, jaki daje nowoczesna technologia, a także estetyczne wzornictwo, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą baterii prysznicowych.


W naszym sklepie Mat-Dom znajdują się baterie prysznicowe, natryskowe, a także do wanny, które zostały zaprojektowane przez znane, międzynarodowe marki. Wśród nich znajdują się producenci, tacy jak Tres, Kludi, Grupa Armatura, Grohe, Omnires, czy też Hansgrohe. Dzięki temu zyskujesz najwyższą jakość wykorzystanych materiałów, jak i również solidność wykonania.


Właściwości baterii

Wśród proponowanych przez nas baterii prysznicowych, znajdziesz również baterie z termostatem. W ten sposób zyskujesz jeszcze większy komfort użytkowania, polegającym na łatwym i precyzyjnym dostosowaniu temperatury wody do swoich potrzeb. Ponadto intuicyjna regulacja natężenia oraz rodzaju natrysku, pozwoli Ci na wybieranie strumienia odprężającego, czy też orzeźwiającego, nadającego się idealnie do masażu wodnego.
ROZWIŃ|ZWIŃ