Zawory RADOX

Zawory RADOX

Zawory Radox są niezawodnymi elementami dodatkowymi do grzejników, które zapewniają funkcjonowanie instalacji grzewczej. W naszej ofercie znajdziesz różnego rodzaju zawory tej znanej marki.


Dzięki temu z powodzeniem dobierzesz odpowiedni produkt, dopasowany do posiadanego przez Ciebie kaloryfera. W naszym katalogu znajdziesz dokładną specyfikację oferowanych przez nas zaworów.


Marka Radox wyróżnia się doskonałą precyzją wykonania zaworów. W ten sposób możesz dobrać produkt dopasowany do swoich potrzeb pod względem wielu rozmaitych parametrów, między innymi wyglądu, koloru, czy też posiadaniu termostatu. W naszym sklepie oferujemy zawory firmy Radox w atrakcyjnych cenach, gwarantując profesjonalne doradztwo przy wyborze optymalnego produktu.

ROZWIŃ|ZWIŃ

Lista Siatka

  1. rx9

    Cena brutto: 430,50 zł

    cena katalogowa: 430,50 zł

    Zawór z przyłączem do grzejnika o rozstawi 50mm w osiach zasilania i powrotu, kątowy - wyprowadzenia c.o. należy zrobić ze ściany. Zawory występują w wersji lewej lub prawej (głowica term. skierowana na lewo lub prawo pod grzejnikiem ) zamienione kierunki zasilanie na powrocie , powrót na zasileniu.

Lista Siatka