Armatura grzejnikowa

Armatura grzejnikowa

Zyskaj pełną kontrolę nad tym, w jaki sposób prezentują się grzejniki w Twoim domu. W naszym sklepie przedstawiamy kolekcje zaworów grzejnikowych, dzięki którym z powodzeniem dopasujesz je do własnej wizji, a także efektu końcowego, jaki chcesz uzyskać. Każdy kaloryfer wyposażony w zawór, pozwala na dogodną regulację emitowanego ciepła. My przedstawiamy ich funkcjonalną, jak i również estetyczną stronę niezbędnych produktów, jakimi są zawory.


Nasza firma prezentuje armaturę grzejnikową, znanych producentów, takich jak Varioterm, czy też Schlosser. Dzięki temu każdy kaloryfer możesz wyposażyć w dopasowany zawór, który będzie spełniał swoje zadanie. Dlatego wśród nich wymieniamy również zawory z głowicą termostatyczną, które zdecydowanie ułatwiają ustawianie temperatury, jaka ma być uzyskana w konkretnym pomieszczeniu.


Zawory do kaloryferów

Proponowane przez nas zestawy armatury grzejnikowe, obejmują między innymi zawór kątowy, prosty, czy też powrotny, 3/4, jak i również zasilający. Oprócz tego, że wyeksponowane przez nas zestawy armatury wyróżniają się między sobą konkretnymi zasadami działania, to także możesz dopasować je pod względem wizualnym, trzymając się jednego, określonego kanonu.

ROZWIŃ|ZWIŃ